Huawei Nova 9

Krijoni foto me detaje perfekte dhe ngjyra të gjalla, me ndihmën e kamerave që ka Huawei Nova 9! Me kamerën kryesore 50 MP do të jeni në gjendje të kapni çdo detaj, të bëni portrete të bukura më të mprehta dhe më të qarta, makro, fotografi nate ose fotografi me kënd të gjerë. Telefoni vjen me një procesor të fuqishëm dhe 8 GB RAM memorje që lejojnë të gjitha aplikacionet të funksionojnë në mënyrë të përsosur.

Lexo më shumë
8 GB / 128 GB
6,57" FHD+ display
50+8+2+2MP rear + 32MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business M
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

17.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Business  S

460 den./muaj

1GB
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

21.499 den.
Zgjidhni

A1 Business M

814 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

17.999 den.
E zgjedhur

A1 Business L

1.168 den./muaj

20GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
100GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
1GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

11.999 den.
Zgjidhni

A1 Business XL

1.876 den./muaj

30GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
200GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Huawei Nova 9

999 den.
Zgjidhni

A1 Business XXL

2.938 den./muaj

40GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
300GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
200 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
200
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Huawei Nova 9

0 den.
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Dizajn i lartë

Admironi përfundimin me shtresën e dyfishtë të HUAWEI nova 9 duke mbajtur trupin, i cili është i lehtë, ultra i hollë dhe peshon vetëm 175 g2.

Frymëzohuni nga mundësitë e pafundme përmes unazës ikonike në orbitën e yjeve, e cila sjell bukuri edhe më tërheqëse në çdo moment.

Ekran spektakolar

Bukuria natyrore ngjallet në ekranin P3 me 1.07 miliardë ngjyra dhe kontrast të lartë HDR10.

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar dhe luani lojëra pa probleme falë shpejtësisë së lartë të rifreskimit prej 120 Hz. Dhe për përmbajtje me rezolucion më të ulët, sistemi kalon automatikisht në 60 Hz, duke kursyer jetën e baterisë gjatë procesit.

Sistemi i kamerës Ultra Vision prej 50 MP

HUAWEI nova 9 zbulon një vizion të ri në fotografi me një kamerë me ultratinguj 50 MP, plus një sensor të madh me filtër me ngjyra RYYB për 40% më shumë hyrje drite.

. HUAWEI XD Fusion Engine ju ndihmon të përpunoni me shpejtësi sasi të mëdha të informatave dhe të rrisni qartësinë e jashtëzakonshme të pikselëve për çdo fotografi, ditën apo natën.

Super-Fuel Your Life

Bëhuni gati në vetëm 38 minuta për një karikim të plotë mbi 66 W HUAWEI SuperCharge.

Dhe kur koha është e kufizuar, gjithçka që ju nevojitet është 18 minuta për një karikim 60%. Asnjëherë mos lejoni që karikimi të jetë përgjegjës për kohën tuaj.

6.57” FHD+ Display
50+8+2+2MP rear + 32MP front
Octa-Core
128GB internal / 8GB RAM

Huawei Nova 9

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Business M SIM

637 den./muaj

10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 

Çmimi për Huawei Nova 9

25.999 den.
Zgjidhni

A1 Business  S

460 den./muaj

1GB
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

21.499 den.
Zgjidhni

A1 Business M

814 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

17.999 den.
E zgjedhur

A1 Business L

1.168 den./muaj

20GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
100GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
1GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

11.999 den.
Zgjidhni

A1 Business XL

1.876 den./muaj

30GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
200GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Huawei Nova 9

999 den.
Zgjidhni

A1 Business XXL

2.938 den./muaj

40GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
300GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
200 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
200
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Huawei Nova 9

0 den.
Zgjidhni
Basic price
25.999denarë
Pripejd
27.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
27.999denarë

Zgjidh

Huawei Nova 9

Çka ka në kuti?
  • Huawei Nova 9
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
Karakteristikat themelore
  • 8 GB / 128 GB
  • 6,57" FHD+ display
  • 50+8+2+2MP rear + 32MP front
73.7 мм
160 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ display 2340 x 1080
Madhësia e ekranit 6,57"
Kamera 50MP + 8MP + 2MP + 2MP
Sistemi operativ EMUI
CPU Octa-core Kirin 9000
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 32MP
Dimensionet 160 x 73.7 x 7.77 mm
Pesha 175g
Garancia 24
Volt Yes
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Huawei Nova 9, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Promo

ul. Boris Trajkovski 72, 1000 Skopje, Macedonia

Huawei Nova 9

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0