Çmimi i pajisjes 6.499 den. në A1 Business Pro M

Honor 90 lite 5G 8/256

Honor 90 Lite 5G është një smartfon premium që ndërthur në mënyrë të përsosur fuqinë dhe stilin. I pajisur me lidhjen më të fundit 5G, kjo pajisje ju siguron të qëndroni të lidhur dhe të përjetoni shpejtësi të të dhënave si kurrë më parë. Me një RAM mbresëlënëse 8 GB dhe memorje të brendshme mbresëlënëse 256 GB, Honor 90 Lite 5G ofron përmbushje të shumë detyrave pa probleme dhe hapësirë të mjaftueshme për të gjitha aplikacionet, fotot dhe videot tuaja. Dizajni i tij elegant dhe ekrani i gjallë ofrojnë një përvojë vizuale të shkëlqyeshme, ndërsa sistemi i tij i avancuar i kamerës kap foto dhe video mahnitëse edhe në kushte sfiduese ndriçimi.

Lexo më shumë
Li-po 4500 mAh
6.7" LTPS LCD Display
100+5+2MP rear + 16MP front
8 GB
Octa-core
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Li-po 4500 mAh
6.7" LTPS LCD Display
100+5+2MP rear + 16MP front
8 GB
Octa-core
Ngjyrën: Midnight Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro M
Ndrysho tarifën
1.297 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

6.499 den.

Tarifa: A1 Business Pro M
1.297 den./muaj
Çmimi

6.499 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Honor 90 lite 5G 8/256

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
20.499denarë
Pripejd
22.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
22.999denarë

Zgjidh

Honor 90 Lite 5G është një smartfon premium që ndërthur në mënyrë të përsosur fuqinë dhe stilin. I pajisur me lidhjen më të fundit 5G, kjo pajisje ju siguron të qëndroni të lidhur dhe të përjetoni shpejtësi të të dhënave si kurrë më parë. Me një RAM mbresëlënëse 8 GB dhe memorje të brendshme mbresëlënëse 256 GB, Honor 90 Lite 5G ofron përmbushje të shumë detyrave pa probleme dhe hapësirë të mjaftueshme për të gjitha aplikacionet, fotot dhe videot tuaja. Dizajni i tij elegant dhe ekrani i gjallë ofrojnë një përvojë vizuale të shkëlqyeshme, ndërsa sistemi i tij i avancuar i kamerës kap foto dhe video mahnitëse edhe në kushte sfiduese ndriçimi.

Honor 90 lite 5G 8/256

Çka ka në kuti?
  • Honor 90 lite 5G 8/256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • Li-po 4500 mAh
  • 6.7" LTPS LCD Display
  • 100+5+2MP rear + 16MP front
  • 8 GB
  • Octa-core
74.5 мм
162.9 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani LTPS LCD Display (1080 x 2388)
Madhësia e ekranit 6.7"
Kamera 100+5+2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core Qualcomm 662
Memorja e integruar 256 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-po 4500 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 162.9 x 74.5 x 7.48 mm
Тежина 179g
Garancia 24

Honor 90 lite 5G 8/256

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Honor 90 lite 5G 8/256, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Honor 90 lite 5G 8/256

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0