Мобилна

 

Прикажани сите Телевизори (46)

AcerProjector M311
313 x 240 x 113.7mm
2.75Kg
Резолуција WXGA/WUXGA
Контраст 20000:1
4500alm/5800 Hours
Проекторот Acer М311 нуди високи перформанси што го прави одлично решение за мултимедијална проекција што нуди исклучителен квалитет и функционалност на сликата. Со својата импресивна осветленост до 4.500 лумени и Full HD резолуција, овој проектор обезбедува живописни и остри визуелни слики, што го прави совршен за презентации и домашна забава. Опремен со напредни опции за поврзување, вклучувајќи и безжична проекција, обезбедува интеграција без напор со различни уреди. Одличните перформанси го прават сигурен избор и за професионална и за лична употреба. Без разлика дали треба да прикажувате презентации или да уживате во извонредни филмски вечери, проекторот Acer М311 нуди богато со функции и доверливо искуство со проекција.
979 ден. x 24 рати
во A1 Ultra L
Нарачај
Samsungprojector Freestyle 2
140 x 243 x 137 mm
1.4Kg
Проекторот Samsung Freestyle 2 е врвен аудиовизуелен уред кој беспрекорно ги комбинира иновациите и перформансите. Дизајниран да го подигне вашето доживување при гледањето, овој проектор обезбедува неверојатна јасност на сликата со висока резолуција, живописни бои и импресивна осветленост. Неговиот елегантен и компактен дизајн го олеснува интегрирањето во кој било простор, додека напредните функции како што се безжичното поврзување и паметната функционалност обезбедуваат практичност и флексибилност. Без разлика дали уживате во филмови, презентации или игри, проекторот Samsung нуди кинематографски и извонреден дисплеј што ја трансформира секоја просторија во волшебен центар за забава. Со кориснички контроли и најсовремена технологија, Samsung продолжува да го редефинира стандардот за извонредност на проекторите.
1.131 ден. x 24 рати
во A1 Ultra XL
Нарачај