Tesla Q65E655GUS
Lexo më shumë
Google Smart TV
3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
1444 x 876 x 320
DVB-T/T2/C/S/S2
12.6 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Google Smart TV
3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
1444 x 876 x 320
DVB-T/T2/C/S/S2
12.6 kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
737 den. x 48 muaj
Çmimi:
737 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
32.999denarë
Çmimi bazë me këste
35.372denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Tesla Q65E655GUS
Çka ka në kuti?
  • TESLA Q65E655GUS
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
876 мм
1444 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K QLED
Madhësia e ekranit 65"