Tesla 43E655BFS
Çka ka në kuti?
  • TESLA 43E655BFS
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 955 x 605 x 220 mm
  • DVB-T/T2/C/S/S2
  • Google Smart TV
  • Black
  • 3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
605 мм
955 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani Full HD LED
Madhësia e ekranit 43"
Sistemi operativ Google TV
Dimensionet 955 x 605 x 220 mm