Tesla 32E655BHS G
Lexo më shumë
Google Smart TV
2 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
716 x 461 x 180 mm
DVB-T/T2/C/S/S2
2.9 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Google Smart TV
2 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
716 x 461 x 180 mm
DVB-T/T2/C/S/S2
2.9 kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
227 den. x 48 muaj
Çmimi:
227 den.
mujore
0 den.
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
10.199denarë
Çmimi bazë me këste
10.862denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Tesla 32E655BHS G
Çka ka në kuti?
  • TESLA 32E655BHS
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 716 x 461 x 180 mm
461 мм
716 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani HD ready LED
Madhësia e ekranit 32"
Sistemi operativ Google TV
Dimensionet 716 x 461 x 180 mm