Samsung UE85U7022FKXXH
Lexo më shumë
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
1889.9x 1132.8 x 326 mm
29,2 kg
4K LED
3 HDMI, 1 USB, LAN, CI+
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
1889.9x 1132.8 x 326 mm
29,2 kg
4K LED
3 HDMI, 1 USB, LAN, CI+
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
1.947 den. x 48 muaj
Çmimi:
1.947 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
92.199denarë
Çmimi bazë me këste
93.432denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Samsung UE85U7022FKXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung UE85U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1889.9x 1132.8 x 326 mm
1132.8 мм
1889.9 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 85"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1889.9x 1132.8 x 326 mm