Samsung UE50U7022FKXXH+SAMSUNG A16
Lexo më shumë
1110.8 x 695.1 x 199 mm
8,6kg
4K LED
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Tizen
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1110.8 x 695.1 x 199 mm
8,6kg
4K LED
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Tizen
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
697 den. x 48 muaj
Çmimi:
697 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
32.699denarë
Çmimi bazë me këste
33.432denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • SAMSUNG UE50U7022FKXXH+SAMSUNG
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1110.8 x 695.1 x 199 mm
695.1 мм
1110.8 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 50"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1110.8 x 695.1 x 199 mm