Samsung UE43U7022FKXXH
Lexo më shumë
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
957.8 x 609 x 157 mm
6,6kg
4K LED
Tizen OS, DVB-T2C
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
957.8 x 609 x 157 mm
6,6kg
4K LED
Tizen OS, DVB-T2C
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
487 den. x 48 muaj
Çmimi:
487 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
22.199denarë
Çmimi bazë me këste
23.352denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Zgjidh
Samsung UE43U7022FKXXH
Çka ka në kuti?
  • HW_C SAMSUNG UE43U7022FKXXH
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 957.8 x 609 x 157 mm
609 мм
957.8 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 43"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 957.8 x 609 x 157 mm