Philips 65PUS8010/12
Lexo më shumë
Smart TV
1446 x 901 x 302 mm
15.5 kg
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
продолжена гаранција 2+3 години
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Smart TV
1446 x 901 x 302 mm
15.5 kg
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
957 den. x 48 muaj
Çmimi:
957 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
43.599denarë
Çmimi bazë me këste
45.912denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 65PUS8010/12
Çka ka në kuti?
  • 65PUS8010/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
901 мм
1446 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 65"