Philips 55PUS8010/12
Lexo më shumë
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
1226 x 774 x 281 mm
10.25 Kg
продолжена гаранција 2+3 години
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
1226 x 774 x 281 mm
10.25 Kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
647 den. x 48 muaj
Çmimi:
647 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
29.199denarë
Çmimi bazë me këste
31.032denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 55PUS8010/12
Çka ka në kuti?
  • 55PUS8010/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
774 мм
1226 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 55"