Philips 55PUS7810 4K UHD
Lexo më shumë
4K Ultra HD QLED
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1126 x 735 x 262 mm
9.7 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
4K Ultra HD QLED
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1126 x 735 x 262 mm
9.7 kg
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Çmimi i pajisjes
640 den. x 48 muaj
Çmimi:
640 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
29.599denarë
Çmimi bazë me këste
30.712denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 55PUS7810 4K UHD
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 55PUS7810 4K UHD QLED
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
735 мм
1126 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD QLED
Madhësia e ekranit 55"