Philips 55PUNT7620/10 Tuner less
Lexo më shumë
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
1226 x 741 x 243 mm
11.5 kg
HDMI x 3; USB x 2
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
1226 x 741 x 243 mm
11.5 kg
HDMI x 3; USB x 2
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Çmimi i pajisjes
467 den. x 48 muaj
Çmimi:
467 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
20.999denarë
Çmimi bazë me këste
22.392denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 55PUNT7620/10
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1226 x 741 x 243 mm
741 мм
1226 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 55"
Sistemi operativ SmartOS
Dimensionet 1226 x 741 x 243 mm