Çmimi i pajisjes 5.999 den. në A1 Ultra M

Vivo Y22s 6/128

Lexo më shumë
6.55" LCD Display HD+
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6.55" LCD Display HD+
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
Ngjyrën: Dark Blue

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

250 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

250 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Vivo Y22s 6/128

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
14.999denarë
Pripejd
16.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
16.999denarë

Zgjidh

The vivo Y22s is phone that comes with eye-catching design, beautiful and ergonomically shaped for a good grip. Our camera captures every moment in razor-sharp detail, even at night and relive life’s best moments. Enjoy the impressive performance that lets your phone run multiple apps easily, smoothly and without lag.

Vivo Y22s 6/128

Çka ka në kuti?
  • Vivo Y22s 6/128
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6.55" LCD Display HD+
  • Octa-core
  • 50+2+2MP rear + 8MP front
  • 6GB / 128GB
  • 5000 mAh
8.38 mm
76.10 mm
164.30 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani LCD HD+ Display (1612×720)
Madhësia e ekranit 6.55”
Kamera 50+2+2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 8MP
Dimensionet 164.30 x 76.10 x 8.38 mm
Тежина 192g
Garancia 24
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Vivo Y22s 6/128, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Vivo Y22s 6/128

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 1 recenzione për këtë pajisje

1
0
0
0
0
5
FleeliTag
14.06.2024

A Ju ndihmoi ky recenzion?