Çmimi i pajisjes 33.096 den. në A1 Ultra XL

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Lexo më shumë
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa Core
8GB / 128GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa Core
8GB / 128GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
Ngjyrën: Phantom Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra XL
Ndrysho tarifën
1.699 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

1.379 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra XL
1.699 den./muaj
Çmimi

1.379 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
51.999denarë
Pripejd
53.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
53.999denarë

Zgjidh

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Çka ka në kuti?
  • Samsung Galaxy S23 5G 128GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • Octa Core
  • 8GB / 128GB
  • 6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
  • Li-Ion 3900 mAh
7.6 mm
70.9 mm
146.3 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM & eSIM
Ekrani Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Madhësia e ekranit 6.1"
Kamera 50+10+12MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-Ion 3900 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 12MP
Dimensionet 146.3 x 70.9 x 7.6mm
Тежина 168g
Garancia 24

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Samsung Galaxy S23 5G 128GB, kontaktoni servisuesin e autorizuar.


Video Data service center for mobile phones

"Ruzveltova" street no. 72, 1000 Skopje, Makedonija

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 1 recenzione për këtë pajisje

1
0
0
0
0
5
07.03.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?