Çmimi i pajisjes 12.936 den. në A1 Ultra M

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Lexo më shumë
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
5000 mAh
6 GB / 128 GB
Octa core
48+8+5MP rear + 13MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
5000 mAh
6 GB / 128 GB
Octa core
48+8+5MP rear + 13MP front
Ngjyrën: Light Green

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

539 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

539 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
21.799denarë
Pripejd
23.199denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
23.199denarë

Zgjidh

Experience the power and style of Samsung Galaxy A34 5G. Its 6.6" FHD+ Super AMOLED display with 120Hz refresh rate delivers stunning visuals that amaze the eyes. An octa-core processor and 6GB RAM ensure seamless usage, while the 48+8+5MP rear camera and 13MP front camera capture stunning photos with ease. With 128GB storage and a 5000mAh battery, the Samsung Galaxy A34 5G keeps up with your busy lifestyle, providing power to stay connected throughout the day. Get ready to be impressed!

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Çka ka në kuti?
  • Samsung Galaxy A34 5G 6/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
  • 5000 mAh
  • 6 GB / 128 GB
  • Octa core
  • 48+8+5MP rear + 13MP front
8.2 mm
78.1 mm
161.3 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ Super AMOLED (1080x2340)
Madhësia e ekranit 6.6"
Kamera 48+8+5MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 13MP
Dimensionet 161.3 x 78.1 x 8.2 mm
Тежина 199g
Garancia 24

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Samsung Galaxy A34 5G 6/128, kontaktoni servisuesin e autorizuar.


Video Data service center for mobile phones

"Ruzveltova" street no. 72, 1000 Skopje, Makedonija

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0