Huawei Nova 8i

Me ekranin e tij 6,67 inç FHD +, Huawei Nova 8i mundëson që gjithçka që shihni të shfaqet me tone perfekte dhe me fotografi të qartë dhe të pastër. Procesori me tetë bërthama dhe 6 GB RAM memorje do t'Ju lejojnë të luani ose përdorni aplikacione të ndryshme dinamike pa asnjë problem derisa përdorni telefonin e inteligjent. Me kamerën kryesore të telefonit mund të bëni fotografi me cilësi të lartë dhe të pastra si kristali, edhe në vende me mjedis të errët.

Lexo më shumë
4300 mAh
Octa-core
6,67" FHD+ 2376 x 1080
6GB / 128GB
64+8+2MP rear + 16MP front
онлајн попуст 5.000 ден.
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Nova M
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

379 den. x 24 muaj

169 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

461 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

294 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

169 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

213 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

253 den. x 24 muaj
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Bukuria në dorën tuaj

Duke trashëguar të gjithë estetikën më të lartë dhe ngjyrat dinamike të serisë Nova, HUAWEI nova 8i ju sjell një përvojë të shkëlqyer vizuale dhe një ndjenjë superiore të mbajtjes në dorë.

Puna e sofistikuar e NCVM krijon një shfaqje të bukur ngjyrash dhe hijesh, ndërsa lakimi 4D siguron skaje të lakuara të dizajnuara me saktësi për një prekje jashtëzakonisht të lëmueshme.

Shikim i pakufizuar, argëtim i pakufizuar

Marëdhënia ekran-trup në ekranin 6,67" HUAWEI pa skaje vjen me 94,7% mahnitëse për korniza super të ngushta. 2 FHD + rezolucioni 2376 x 1080 me paletën e gjerë të ngjyrave mundëson çdo fotografi të shpërthejë nga admirimi, pavarësisht nëse jeni duke shikuar video ose duke luajtur lojëra.

I fuqishëm, gati për t'u përdorur menjëherë

Mbështet karikim të shpejtë 66 W HUAWEI. Ndërsa flini, telefoni mund të karikohet deri në 60% për 17 minuta dhe të karikohet plotësisht për 38 minuta. Bateria e madhe 4300 mAh komunikon me algoritme për inteligjencë artificiale të kursimit të energjisë për t'ju siguruar energji gjatë ditës.

Kamera me rezolucion të lartë

Falë sensorit të madh e të avancuar, kamera kryesore 64 MP ju ndihmon të kapni të gjitha momentet tuaja më të mira me detaje piktoreske. Kujtimet e miqve dhe të familjes ruhen për t'u mbajtur mend, qartë si në momentin që kanë ndodhur.

6.67” FHD+ Display
64+8+2MP rear + 16MP front
Octa-Core
128GB internal / 6GB RAM

Huawei Nova 8i

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

461 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XS SIM

449 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Nova S SIM

799 den./muaj

10GB
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

294 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M SIM

999 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

169 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L SIM

1.099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

213 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL

1.599 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

88 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL SIM

1.399 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Neon SIM

649 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Neon

799 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Huawei Nova 8i

336 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

253 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+ SIM

799 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 8i

/

A1 Senior

299 den./muaj

 
 
500MB
 
internet kombëtar 
Pakufi
 
Minuta drejt A1 
  
50
 
Minuta drejt rrjeteve tjera 
kombëtare (fikse/cel.) 
50
 
SМЅ drejt të gjitha 
rrjeteve kombëtare 

Çmimi për Huawei Nova 8i

/
Basic price
17.999denarë
Pripejd
19.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
19.999denarë

Zgjidh

Huawei Nova 8i

Çka ka në kuti?
  • Huawei Nova 8i
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
Karakteristikat themelore
  • 4300 mAh
  • Octa-core
  • 6,67" FHD+ 2376 x 1080
  • 6GB / 128GB
  • 64+8+2MP rear + 16MP front
8.58 мм
74.7 мм
161.85 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ display 2376 x 1080
Madhësia e ekranit 6,67"
Kamera 64MP + 8MP + 2MP
Sistemi operativ EMUI
CPU Octa-core Kirin 810 
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 161.85 x 74.7 x 8.58 mm
Pesha 190g
Garancia 24
Volt Yes
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Huawei Nova 8i, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Promo

ul. Boris Trajkovski 72, 1000 Skopje, Macedonia

Huawei Nova 8i

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 2 recenzione për këtë pajisje

2
0
0
0
0
5
Petar Andonoski
22.03.2022

super telefon

A Ju ndihmoi ky recenzion?
Name and Surname
28.06.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?