Мобилна
1450.9x872.2x274mm
21.3kg
Tizen Smart TV
Wi-Fi, BT, LAN
3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
1450.9x872.2x274mm
21.3kg
Tizen Smart TV
Wi-Fi, BT, LAN
3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra Online M
Промени тарифа
959 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

2.717 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra Online M
959 ден./мес.
Цена

2.717 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung QE65Q60CAU

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
73.999денари
Припејд
77.999денари
Цена само за уред
77.999денари

Samsung QE65Q60CAU

Што има во кутијата?
  • Samsung QE65Q60CAU
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 1450.9x872.2x274mm
  • 21.3kg
  • Tizen Smart TV
  • Wi-Fi, BT, LAN
  • 3 HDMI, 2 USB, LAN, CI+
872.2 мм
1450.9 мм
Детални карактеристики
Екран 4K QLED
Големина на екранот 65"
Оперативен систем Tizen
Димензии 1450.9x872.2x274mm
Тежина 21.3kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung QE65Q60CAU, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung QE65Q60CAU

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0