Мобилна
4K Ultra HD LED
Wi-FI, Bluetooth, LAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1116 x 716 x 258 mm
12.1 Kg
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4K Ultra HD LED
Wi-FI, Bluetooth, LAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1116 x 716 x 258 mm
12.1 Kg
боја: Satin Chrome

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

419 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

419 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Philips 50PUS8118/12

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
28.799денари
Припејд
30.599денари
Цена само за уред
30.599денари

Philips 50PUS8118/12

Што има во кутијата?
  • 50PUS8118/12
  • Упатсво за работа
  • Гарантен Лист
Основни карактеристики
  • 4K Ultra HD LED
  • Wi-FI, Bluetooth, LAN
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • 1116 x 716 x 258 mm
  • 12.1 Kg
716 мм
1116 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 50"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1116 x 716 x 258 mm
Тежина 12.1 Kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Philips 50PUS8118/12, контактирајте го овластениот сервисер.

Philips 50PUS8118/12

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0