Мобилна

Acer Projector M311

Прочитај повеќе
4500alm/5800 Hours
2.75Kg
Контраст 20000:1
Резолуција WXGA/WUXGA
313 x 240 x 113.7mm
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4500alm/5800 Hours
2.75Kg
Контраст 20000:1
Резолуција WXGA/WUXGA
313 x 240 x 113.7mm
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra L
Промени тарифа
1.399 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

979 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra L
1.399 ден./мес.
Цена

979 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Acer Projector M311

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
37.499денари
Припејд
39.399денари
Цена само за уред
39.399денари

Проекторот Acer М311 нуди високи перформанси што го прави одлично решение за мултимедијална проекција што нуди исклучителен квалитет и функционалност на сликата. Со својата импресивна осветленост до 4.500 лумени и Full HD резолуција, овој проектор обезбедува живописни и остри визуелни слики, што го прави совршен за презентации и домашна забава. Опремен со напредни опции за поврзување, вклучувајќи и безжична проекција, обезбедува интеграција без напор со различни уреди. Одличните перформанси го прават сигурен избор и за професионална и за лична употреба. Без разлика дали треба да прикажувате презентации или да уживате во извонредни филмски вечери, проекторот Acer М311 нуди богато со функции и доверливо искуство со проекција.

Acer Projector M311

Што има во кутијата?
  • Acer Projector M311
  • Упатство за употреба
  • HDMI Кабел
  • Кабел за напојување
  • Далечинско
Основни карактеристики
  • 4500alm/5800 Hours
  • 2.75Kg
  • Контраст 20000:1
  • Резолуција WXGA/WUXGA
  • 313 x 240 x 113.7mm
240 мм
313 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 65"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 313 x 240 x 113.7mm
Тежина 2.75Kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Acer Projector M311, контактирајте го овластениот сервисер.

Acer Projector M311

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0