Мобилна

 

Прикажани сите Телефони (218)

VivoY36 8/256
50+2+2MP rear + 16MP front
Octa-core
8GB / 256GB
6.64" LCD FHD+ Display
5000 mAh
онлајн попуст 5.000 ден.
Vivo Y36 8/256 е елегантен и моќен паметен телефон дизајниран да им обезбеди на корисниците врвно мобилно искуство. Со поврзувањето со 5G, корисниците можат да уживаат во поголема брзина на интернет и беспрекорен мултимедијален пренос. Уредот може да се пофали со живописен и извонреден екран, што го прави идеален за игри, гледање видеа и прелистување. Опремен со висококвалитетна камера, Vivo Y36 8/256 снима неверојатни фотографии и видеа, осигурувајќи дека корисниците можат да го документираат секој момент со јасност. Неговиот моќен процесор и RAM меморијата обезбедуваат непречено извршување на повеќе задачи и ефикасни перформанси. Дополнително, паметниот телефон нуди стилски и ергономски дизајн, што го прави естетски пријатен и удобен за користење.
169 ден. x 24 рати
во A1 Ultra M
Нарачај
Xiaomi13T 5G 8/256
50+50+12MP rear + 20MP front
Octa-core
8GB / 256GB
6.67" FHD+ AMOLED, 144Hz
5000 mAh
онлајн попуст 3.000 ден.
Xiaomi 13T 5G 8/256 е елегантен и моќен паметен телефон кој комбинира импресивни перформанси со дарежлив капацитет за складирање. Овој уред е дизајниран за оние кои бараат брзина и доволно простор за нивните дигитални потреби. Моќниот процесор со високи перформанси и 5G конекција, обезбедува брзо стартување на апликации и непречено прелистување на интернет.8 GB RAM меморија обезбедува непречено извршување на повеќе задачи, додека пространата внатрешна меморија од 256 GB ви овозможува да складирате огромна колекција на фотографии, видеа, апликации и датотеки. Со елегантен и модерен дизајн, овој паметен телефон не е само технички импресивен, туку и визуелно привлечен, што го прави одличен избор за корисниците кои бараат уред со богати функции и висок капацитет.
959 ден. x 24 рати
во A1 Ultra L
Нарачај
MotorolaRAZR 40 Ultra 5G
12+13MP rear + 32MP front
Octa-core
8GB / 256GB
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
3800 mAh
Motorola RAZR 40 Ultra 5G повторно ја враќа носталгијата со модерен пресврт, комбинирајќи иконски дизајн со врвна технологија. Овој смартфон што се преклопува нуди елегантен и компактен дизајн, притоа давајќи ви доволно простор за извонредна потрошувачка на содржина. Со поврзувањето со 5G, ќе искусите неверојатни брзини на податоци за непречено прелистување, пренос и преземање. Напредниот систем на камера на RAZR 40 Ultra снима неверојатни фотографии и видеа, користејќи ги способностите за вештачка интелигенција за подобрен квалитет во различни сценарија. Неговите моќни внатрешни карактеристики обезбедуваат непречени перформанси во текот на задачите, додека преклопливиот дизајн додава допир на разновидност на искуството на вашиот паметен телефон. Со Motorola RAZR 40 Ultra 5G, ќе уживате во хармоничен спој на стил, иновации и функционалност на вашата дланка.
53.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај
XiaomiRedmi A2 2/32
8+0.08MP rear + 5MP front
Octa-Core
2GB / 32GB
6.52’’ HD+ Dot Drop Display
5000 mAh
Xiaomi Redmi A2 е паметен телефон кој обезбедува импресивни перформанси и клучни карактеристики. Неговиот елегантен дизајн содржи живописен дисплеј што ја прикажува содржината со јасност и живост. Со своето способно поставување на камерата, Redmi A2 доловува незаборавни моменти со впечатливи детали и прецизност на боите. Уредот нуди непречено извршување на повеќе задачи благодарение на неговата ефикасна хардверска конфигурација, обезбедувајќи апликациите и задачите да работат беспрекорно. Без разлика дали прелистувате на интернет, пренесувате видеа или користите социјални медиуми, Xiaomi Redmi A2 обезбедува сигурно и пријатно корисничко искуство. Овој паметен телефон нуди одлична вредност за оние кои бараат сигурен уред без големи трошоци.
6.999 ден.
во A1 Ultra M
Нарачај
AppleiPhone 15 Pro Max 512GB
48+12+12MP rear +12MP front
Hexa-core
8GB / 512GB
6.7" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
iPhone 15 Pro Max е најновиот водечки паметен телефон на Apple, кој нуди моќно и богато мобилно искуство. Со неверојатен дизајн кој комбинира премиум материјали и елегантна естетика, уредот може да се пофали со голем Super Retina XDR дисплеј кој дава живописни бои и остри детали. Oпремен e со најнапредниот чип A16 Bionic на Apple, кој обезбедува екстремно брзи перформанси за сè, од мултитаскинг до игри. Камерата на iPhone 15 Pro Max е исклучителна, со софистицирана низа леќи и сензори кои снимаат неверојатни фотографии и видеа во различни услови. Уредот се истакнува во фотографирањето при слаба осветленост, благодарение на напредниот Ноќен режим и подобрените способности за фотографирање. Покрај неговиот импресивен хардвер, iPhone 15 Pro Max ги поддржува најновите функции на iOS, вклучувајќи беспрекорна интеграција со екосистемот на Apple, алатки фокусирани на приватност и низа иновативни апликации. Траењето на батеријата е исто така зголемена, обезбедувајќи целодневна употреба без потреба од често полнење.
98.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај
AppleiPhone 15 Pro Max 256GB
48+12+12MP rear +12MP front
Hexa-core
8GB / 256GB
6.7" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
iPhone 15 Pro Max е најновиот водечки паметен телефон на Apple, кој нуди моќно и богато мобилно искуство. Со неверојатен дизајн кој комбинира премиум материјали и елегантна естетика, уредот може да се пофали со голем Super Retina XDR дисплеј кој дава живописни бои и остри детали. Oпремен e со најнапредниот чип A16 Bionic на Apple, кој обезбедува екстремно брзи перформанси за сè, од мултитаскинг до игри. Камерата на iPhone 15 Pro Max е исклучителна, со софистицирана низа леќи и сензори кои снимаат неверојатни фотографии и видеа во различни услови. Уредот се истакнува во фотографирањето при слаба осветленост, благодарение на напредниот Ноќен режим и подобрените способности за фотографирање. Покрај неговиот импресивен хардвер, iPhone 15 Pro Max ги поддржува најновите функции на iOS, вклучувајќи беспрекорна интеграција со екосистемот на Apple, алатки фокусирани на приватност и низа иновативни апликации. Траењето на батеријата е исто така зголемена, обезбедувајќи целодневна употреба без потреба од често полнење.
79.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај
AppleiPhone 15 Pro 256GB
48+12+12MP rear +12MP front
Hexa-core
8GB / 256GB
6.1" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
iPhone 15 Pro е најновиот водечки паметен телефон на Apple, кој комбинира врвна технологија со елегантен дизајн. Со својот неверојатен Super Retina XDR дисплеј, уредот нуди живописни и остри визуелни слики, идеални за мултимедијална потрошувачка и продуктивност. iPhone 15 Pro има моќен чип A16 Bionic, кој обезбедува екстремно брзи перформанси и подобрени способности за вештачка интелигенција за беспрекорно корисничко искуство. Уредот може да се пофали со напреден систем на камера со повеќе леќи и сензори, што обезбедува исклучителни можности за фотографирање и видео. Од фотографирање при слаба осветленост до снимање 8K видео, iPhone 15 Pro се истакнува во сите аспекти на мобилната фотографија. Со својата елегантна, премиум градба и низа опции за бои, iPhone 15 Pro продолжува да поставува стандарди за паметни телефони од висока класа, нудејќи спој на стил, иновации и функционалност што ги очекуваа ентузијастите на Apple и технолошките корисници.
71.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај
AppleiPhone 15 Pro 128GB
48+12+12MP rear +12MP front
Hexa-core
8GB / 128GB
6.1" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
iPhone 15 Pro е најновиот водечки паметен телефон на Apple, кој комбинира врвна технологија со елегантен дизајн. Со својот неверојатен Super Retina XDR дисплеј, уредот нуди живописни и остри визуелни слики, идеални за мултимедијална потрошувачка и продуктивност. iPhone 15 Pro има моќен чип A16 Bionic, кој обезбедува екстремно брзи перформанси и подобрени способности за вештачка интелигенција за беспрекорно корисничко искуство. Уредот може да се пофали со напреден систем на камера со повеќе леќи и сензори, што обезбедува исклучителни можности за фотографирање и видео. Од фотографирање при слаба осветленост до снимање 8K видео, iPhone 15 Pro се истакнува во сите аспекти на мобилната фотографија. Со својата елегантна, премиум градба и низа опции за бои, iPhone 15 Pro продолжува да поставува стандарди за паметни телефони од висока класа, нудејќи спој на стил, иновации и функционалност што ги очекуваа ентузијастите на Apple и технолошките корисници.
62.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај