Мобилна

 

Нарачајте го онлајн
Вашиот уред

брзо и едноставно, со бесплатна достава

Понуда важи од 30.08.2023 до 28.09.2023

Прикажани сите Телефони (260)

Пребарувањето нема резултат.

Ве молиме обидете се повторно.
XiaomiRedmi A2
2 GB
Li-Po 5000 mAh
6.52’’ HD+ Dot Drop Display
Octa-core
8+0.08MP rear + 5MP front
Xiaomi Redmi A2 е паметен телефон кој обезбедува импресивни перформанси и клучни карактеристики. Неговиот елегантен дизајн содржи живописен дисплеј што ја прикажува содржината со јасност и живост. Со своето способно поставување на камерата, Redmi A2 доловува незаборавни моменти со впечатливи детали и прецизност на боите. Уредот нуди непречено извршување на повеќе задачи благодарение на неговата ефикасна хардверска конфигурација, обезбедувајќи апликациите и задачите да работат беспрекорно. Без разлика дали прелистувате на интернет, пренесувате видеа или користите социјални медиуми, Xiaomi Redmi A2 обезбедува сигурно и пријатно корисничко искуство. Овој паметен телефон нуди одлична вредност за оние кои бараат сигурен уред без големи трошоци.
0 ден.
во A1 Ultra M
Нарачај
MotorolaRAZR 40 Ultra 5G
8 GB
3800 mAh
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
Octa-core
12+13MP rear + 32MP front
Motorola RAZR 40 Ultra 5G повторно ја враќа носталгијата со модерен пресврт, комбинирајќи иконски дизајн со врвна технологија. Овој смартфон што се преклопува нуди елегантен и компактен дизајн, притоа давајќи ви доволно простор за извонредна потрошувачка на содржина. Со поврзувањето со 5G, ќе искусите неверојатни брзини на податоци за непречено прелистување, пренос и преземање. Напредниот систем на камера на RAZR 40 Ultra снима неверојатни фотографии и видеа, користејќи ги способностите за вештачка интелигенција за подобрен квалитет во различни сценарија. Неговите моќни внатрешни карактеристики обезбедуваат непречени перформанси во текот на задачите, додека преклопливиот дизајн додава допир на разновидност на искуството на вашиот паметен телефон. Со Motorola RAZR 40 Ultra 5G, ќе уживате во хармоничен спој на стил, иновации и функционалност на вашата дланка.
53.999 ден.
во A1 Ultra XL
Нарачај
MotorolaEdge 40 5G 8/256GB
8 GB
4400 mAh
6.55" P-OLED, FHD+
Octa-core
50+13MP rear + 32MP front
Motorola Edge 40 5G 8/256GB е најсовремен паметен телефон кој беспрекорно ги спојува стилот и функционалноста. Неговите пространи 8 GB RAM и големиот капацитет за складирање од 256 GB обезбедуваат идеална средина за мултитаскинг и складирање на сите ваши важни датотеки, фотографии и видеа. Уредот може да се пофали со неверојатен дисплеј кој се криви околу рабовите, нудејќи импресивно искуство на гледање и живописни визуелни слики. Со моќен систем на камера, вклучувајќи функции подобрени со вештачка интелигенција, Motorola Edge 40 5G снима неверојатни фотографии и видеа во различни услови на осветлување. Овој паметен телефон е дизајниран да биде во чекор со вашиот модерен начин на живот, нудејќи можности за високи перформанси и елегантен дизајн кој сигурно ќе ги сврти вниманието.
461 ден. x 24 рати
во A1 Ultra XL
Нарачај