Мобилна

Цена на уред 21.136 ден. во A1 Ultra XL

Xiaomi 13T 5G 8/256

Прочитај повеќе
6.67" FHD+ AMOLED, 144Hz
50+50+12MP rear + 20MP front
8GB / 256GB
5000 mAh
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.67" FHD+ AMOLED, 144Hz
50+50+12MP rear + 20MP front
8GB / 256GB
5000 mAh
Octa-core
боја: Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

881 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

881 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.589 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.423 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.298 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.089 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

881 ден. x 24 рати
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi 13T 5G 8/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.589 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.423 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.298 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

1.089 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

881 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Senior

299 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Xiaomi 13T 5G 8/256

/
Основна цена
39.999денари
Припејд
41.999денари
Цена само за уред
41.999денари

Одбери

Xiaomi 13T 5G 8/256 е елегантен и моќен паметен телефон кој комбинира импресивни перформанси со дарежлив капацитет за складирање. Овој уред е дизајниран за оние кои бараат брзина и доволно простор за нивните дигитални потреби. Моќниот процесор со високи перформанси и 5G конекција, обезбедува брзо стартување на апликации и непречено прелистување на интернет.8 GB RAM меморија обезбедува непречено извршување на повеќе задачи, додека пространата внатрешна меморија од 256 GB ви овозможува да складирате огромна колекција на фотографии, видеа, апликации и датотеки. Со елегантен и модерен дизајн, овој паметен телефон не е само технички импресивен, туку и визуелно привлечен, што го прави одличен избор за корисниците кои бараат уред со богати функции и висок капацитет.

Xiaomi 13T 5G 8/256

Што има во кутијата?
  • Xiaomi 13T 5G 8/256
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.67" FHD+ AMOLED, 144Hz
  • 50+50+12MP rear + 20MP front
  • 8GB / 256GB
  • 5000 mAh
  • Octa-core
75.7 mm
162.2 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран AMOLED FHD+ (2712x1220), 144Hz
Големина на екранот 6.67"
Камера 50+50+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 20MP
Димензии 162.2 x 75.7 x 8.62/8.49 mm
Тежина 193/197g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi 13T 5G 8/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi 13T 5G 8/256

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
01.11.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?