Мобилна

Цена на уред 10.056 ден. во A1 Ultra M

Vivo V29 Lite 5G

Прочитај повеќе
64+2+2MP rear + 16MP front
6.78" AMOLED FHD+ Display
5000 mAh
8GB / 128GB
Octa-core
онлајн попуст 6.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
64+2+2MP rear + 16MP front
6.78" AMOLED FHD+ Display
5000 mAh
8GB / 128GB
Octa-core
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
668 ден. x 24 рати

419 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

668 ден. x 24 рати

419 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Vivo V29 Lite 5G

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
24.999денари
Припејд
26.999денари
Цена само за уред
26.999денари

Одбери

Vivo V29 Lite е смартфон од средна класа 5G со голем AMOLED дисплеј од 6,78 инчи. Опремен со процесорот Qualcomm Snapdragon 695 и доаѓа со 8GB или 12GB RAM и 128GB или 256GB простор за складирање. Системот на задната камера е со тројна леќа, со главен сензор од 64 MP, додека предната камера е 16 MP. Телефонот има батерија од 5000 mAh со брзо полнење од 44 W. Севкупно, Vivo V29 Lite е добра опција за корисници кои бараат достапен 5G паметен телефон со долготрајна батерија.

Vivo V29 Lite 5G

Што има во кутијата?
  • Vivo V29 Lite 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 64+2+2MP rear + 16MP front
  • 6.78" AMOLED FHD+ Display
  • 5000 mAh
  • 8GB / 128GB
  • Octa-core
164.2474.797.89 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран AMOLED FHD+ Display
Големина на екранот 6.78”
Камера 64+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 164.24 × 74.79 × 7.89 mm
Тежина 186g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Vivo V29 Lite 5G, контактирајте го овластениот сервисер.

Vivo V29 Lite 5G

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0