Мобилна

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Прочитај повеќе
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
50+10+12MP rear + 12MP front
12GB / 512GB
4900 mAh
Deca Core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
50+10+12MP rear + 12MP front
12GB / 512GB
4900 mAh
Deca Core
боја: Marble Gray

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

2.379 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

2.379 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
75.999денари
Припејд
77.999денари
Цена само за уред
77.999денари

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S24+ 5G 512
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • 12GB / 512GB
  • 4900 mAh
  • Deca Core
7.7 mm
75.9 mm
158.5 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, Quad HD+
Големина на екранот 6.7"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Deca-Core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 4900 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 158.5 x 75.9 x 7.7 mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0