Мобилна

Цена на уред 8.136 ден. во A1 Ultra M

Motorola Moto G54 Power 5G 12/256

Прочитај повеќе
6.5" FHD+ (1080 x 2400)
6000 mAh
Octa-core
50+8MP rear + 16MP front
12 GB / 256GB
онлајн попуст 2.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.5" FHD+ (1080 x 2400)
6000 mAh
Octa-core
50+8MP rear + 16MP front
12 GB / 256GB
боја: Mint Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
419 ден. x 24 рати

339 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

419 ден. x 24 рати

339 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Motorola Moto G54 Power 5G 12/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
18.999денари
Припејд
20.999денари
Цена само за уред
20.999денари

Одбери

Motorola Moto G54 Power 5G 12/256

Што има во кутијата?
  • Motorola Moto G54 PE 5G 12/256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.5" FHD+ (1080 x 2400)
  • 6000 mAh
  • Octa-core
  • 50+8MP rear + 16MP front
  • 12 GB / 256GB
73.82 mm
161.56 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран FHD+ (1080 x 2400)
Големина на екранот 6.5"
Камера 50+8MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 6000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 161.56 x 73.82 x 8.89 mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Motorola Moto G54 Power 5G 12/256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Motorola Moto G54 Power 5G 12/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Motorola Moto G54 Power 5G 12/256

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
26.05.2024

Дали Ви помогна оваа рецензија?