Мобилна

Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256

Прочитај повеќе
6.55" P-OLED, FHD+
Octa-core
50+13MP rear + 32MP front
12GB / 256GB
5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.55" P-OLED, FHD+
Octa-core
50+13MP rear + 32MP front
12GB / 256GB
5000 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

708 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

708 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
25.999денари
Припејд
27.999денари
Цена само за уред
27.999денари

Motorola Edge 40 Neo 5G е најсовремен паметен телефон кој комбинира моќни перформанси со напредни функции. Опремен со 12 GB RAM и 256 GB внатрешна меморија, овој уред обезбедува непречено извршување на повеќе задачи и доволно простор за вашите апликации, медиуми и датотеки. Телефонот може да се пофали со елегантен дизајн со неверојатен дисплеј, кој обезбедува јасни визуелни слики и живописни бои. Со неговата импресивна камера, вклучувајќи леќи со висока резолуција, корисниците можат да снимаат детални фотографии и видеа. Дополнително, Motorola Edge 40 Neo 5G нуди долготрајно траење на батеријата и е полн со модерни функции, што го прави одличен избор за корисници кои бараат премиум искуство со паметен телефон.

Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256

Што има во кутијата?
  • Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.55" P-OLED, FHD+
  • Octa-core
  • 50+13MP rear + 32MP front
  • 12GB / 256GB
  • 5000 mAh
71.99 mm
159.63 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран P-OLED, FHD+ (1080x2400),144Hz
Големина на екранот 6.55"
Камера 50+13MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 32MP
Димензии 159.63 x 71.99 x 7.89 mm
Тежина 172g
Гаранција 24

Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0