Мобилна

Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB

Прочитај повеќе
48 Wh 3-cell Li-ion
16/512GB
15.6"FHD,LED-backlit,TFT LCD
USB,USB-C,Bluetooth,WIFI6
AMD R7 5825U/AMD Radeon
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
48 Wh 3-cell Li-ion
16/512GB
15.6"FHD,LED-backlit,TFT LCD
USB,USB-C,Bluetooth,WIFI6
AMD R7 5825U/AMD Radeon
боја: Steel Gray

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.438 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

1.438 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
43.499денари
Припејд
44.499денари
Цена само за уред
44.499денари

Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB

Што има во кутијата?
  • Acer_A Aspire5 R7 5825U 16/512
  • Упатство за употреба
  • Полнач
Основни карактеристики
  • 48 Wh 3-cell Li-ion
  • 16/512GB
  • 15.6"FHD,LED-backlit,TFT LCD
  • USB,USB-C,Bluetooth,WIFI6
  • AMD R7 5825U/AMD Radeon
237.8 мм
362.9 мм
Детални карактеристики
Екран FHD-LED-backlit TFT LCD
Големина на екранот 15.6"
Вградена меморија 512GB
RAM меморија 16 GB
Батерија 48 Wh 3-cell Li-ion
Димензии 362.9 x 237.8 x 17.9 mm
Тежина 1.77 Kg
Гаранција 12

Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB

Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Acer Aspire5 R7 5825U 16/512GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0