Мобилна

PlayStation PS5 DualSense controller

Откријте подлабоко, возбудливо искуство при играње со што ќе ја оживеете играта во вашите дланки.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra S
Промени тарифа
999 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra S
999 ден./мес.
Цена

ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

PlayStation PS5 DualSense controller

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
4.599денари
Припејд
4.599денари
Цена само за уред
4.599денари

Откријте подлабоко, возбудливо искуство при играње со што ќе ја оживеете играта во вашите дланки.

PlayStation PS5 DualSense controller

Што има во кутијата?
 • PS5 Dualsense Wireless Control
Основни карактеристики
  Детални карактеристики

  PlayStation PS5 DualSense controller

  Гаранција и сервис
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот PlayStation PS5 DualSense controller, контактирајте го овластениот сервисер.

  PlayStation PS5 DualSense controller

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0