Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Anthracite grey

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

25.529 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

25.529 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Philips 50PUS8518/12

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
39.529денари
Припејд
41.699денари
Цена само за уред
41.699денари

Philips 50PUS8518/12

Што има во кутијата?
  • PHILIPS 50PUS8518/12
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
675.0 мм
1116.0 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 50"
Оперативен систем Google TV
Димензии 1116.0 x 675.0 x 256.0 mm
Тежина 13.1 Kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Philips 50PUS8518/12, контактирајте го овластениот сервисер.

Philips 50PUS8518/12

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0