Цена на уред 4.999 ден. во A1 Business Pro M

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

Прочитај повеќе
6 GB
Li-Po 5000 mAh
50+8+2MP rear + 16MP front
6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6 GB
Li-Po 5000 mAh
50+8+2MP rear + 16MP front
6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Octa-core
боја: Frosted Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
5.999 ден. ден.

4.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

5.999 ден.

4.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

13.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

4.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

13.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

4.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

0 ден.
Одбери
Основна цена
21.999денари
Припејд
23.999денари
Цена само за уред
23.999денари

Одбери

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, каде иновацијата се среќава со достапноста. Со совршен баланс на функции, овој паметен телефон е опремен со 6 GB RAM и пространа внатрешна меморија од 128 GB, што обезбедува брзо извршување на повеќе задачи и доволно простор за целата ваша содржина. Уредот може да се пофали со елегантен дизајн кој е удобен за држење благодарение на неговиот стил, а неговиот неверојатен дисплеј оживува визуелни слики со живописни бои и остри детали. Напредниот систем на камера на Redmi Note 12 Pro 5G снима моменти со јасност, дури и во предизвикувачки услови на осветлување.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6 GB
  • Li-Po 5000 mAh
  • 50+8+2MP rear + 16MP front
  • 6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
  • Octa-core
162.9767.9 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Големина на екранот 6.67”
Камера 50+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 162.9 × 76 × 7.9 mm
Тежина 187g
Гаранција 24

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
22.11.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?