Цена на уред 0 ден. во A1 Business Pro M

Octa-core
6.71" HD+ Dot Drop
Li-Po 5000 mAh
3 GB
50MP rear + 5MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Octa-core
6.71" HD+ Dot Drop
Li-Po 5000 mAh
3 GB
50MP rear + 5MP front
боја: Ocean Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Redmi 12C

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
9.999денари
Припејд
11.999денари
Цена само за уред
11.999денари

Одбери

Xiaomi Redmi 12C

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi 12C
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Octa-core
  • 6.71" HD+ Dot Drop
  • Li-Po 5000 mAh
  • 3 GB
  • 50MP rear + 5MP front
76.41 мм
168.76 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран HD+ Dot Drop (1650 x 720)
Големина на екранот 6.71”
Камера 50MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 3 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 5MP
Димензии 168.76 x 76.41 x 8.77 mm
Тежина 192g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Redmi 12C, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Redmi 12C

Оценка од корисници

Има вкупно 2 рецензии за овој уред

2
0
0
0
0
5
abc123
25.12.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
Име и презиме
22.05.2024

Дали Ви помогна оваа рецензија?