Xiaomi POCO X3 pro 8/256

Xiaomi Poco X3 Pro ќе Ви овозможи супер гејминг искуство, без дополнително чекање при подигнување на која било видеоигра, додека дисплејот од 6,67, благодарение на брзината на освежување од 120 Hz, ќе овозможи сите детали од екранот да ги забележите побрзо и појасно од било кога. Телефонот вклучува батерија со капацитет од 5160 mAh, која поддржува до 11 часа гејминг, 18 часа гледање видеа и до 110 часа слушање на музика и за истата е потребна 1 час целосно полнење.

Прочитај повеќе
8GB / 256GB
6.67” FHD+ (2400x1080)
5160 mAh
48+8+2+2MP rear + 20MP front
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business L
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

6.999 ден.

1.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

11.499 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

7.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Препорачана тарифа
20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

1.999 ден.
Одбрано

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

0 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi POCO X3 pro 8/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business M SIM

637 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

20.999 ден.
Одбери

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

11.499 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

7.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Препорачана тарифа
20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

1.999 ден.
Одбрано

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

0 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO X3 pro 8/256

0 ден.
Одбери
Основна цена
20.999денари
Припејд
22.999денари
Цена само за уред
22.999денари

Одбери

Xiaomi POCO X3 pro 8/256

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Poco X3 Pro
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 8GB / 256GB
  • 6.67” FHD+ (2400x1080)
  • 5160 mAh
  • 48+8+2+2MP rear + 20MP front
  • Octa-core
76.8 мм
165.3 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ DotDisplay (2400x1080)
Големина на екранот 6.67”
Камера 48MP + 8MP + 2MP + 2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core Snapdragon 860
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 5160 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 20MP
Димензии 165 .3 x 76.8 x 9.4 mm
Тежина 215g
Гаранција 24
Волте No
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi POCO X3 pro 8/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

Xiaomi POCO X3 pro 8/256

Оценка од корисници

Има вкупно 2 рецензии за овој уред

2
0
0
0
0
5
18.04.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
04.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?