Цена на уред 0 ден. во A1 Business Pro S

TCL 406

Прочитај повеќе
13+2MP rear + 5MP front
Octa-core
3 GB
6.6" HD+ Display (720 x 1600)
Li-Ion 5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
13+2MP rear + 5MP front
Octa-core
3 GB
6.6" HD+ Display (720 x 1600)
Li-Ion 5000 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro S
Промени тарифа
943 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Business Pro S
943 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за TCL 406

3.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбрано

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

TCL 406

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за TCL 406

3.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбрано

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за TCL 406

0 ден.
Одбери
Основна цена
6.999денари
Припејд
8.999денари
Цена само за уред
8.999денари

Одбери

TCL 406 е моќен и стилски уред. Со својот 6,6 инчен HD+ дисплеј со резолуција од 720 x 1600, секоја слика и видео се прикажани со неверојатна јасност. Нејзината батерија од 5000 mAh обезбедува долготрајна моќност за продолжена употреба, додека 13+2MP задната и 5MP предната камера го снимаат секој момент со неверојатни детали. TCL 406 може да се пофали и со осум-јадрен процесор, што го прави вистински моќник кога станува збор за справување со апликации и извршување задачи. А со 3GB RAM и 32GB внатрешна меморија, ќе имате доволно простор за складирање на сите ваши датотеки, фотографии и видеа.Со овие импресивни спецификации и елегантен дизајн, TCL 406 обезбедува одлично мобилно искуство.

TCL 406

Што има во кутијата?
  • TCL 406
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 13+2MP rear + 5MP front
  • Octa-core
  • 3 GB
  • 6.6" HD+ Display (720 x 1600)
  • Li-Ion 5000 mAh
75.4 мм
164.66 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран HD+ Display (720 x 1600)
Големина на екранот 6.6"
Камера 13+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 32 GB
RAM меморија 3 GB
Батерија Li-Ion 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 5MP
Димензии 164.66 x 75.4 x 8.99 mm
Тежина 190g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот TCL 406, контактирајте го овластениот сервисер.

TCL 406

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0