Цена на уред 38.999 ден. во A1 Business Pro XL

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
6.6" AMOLED 2X FHD+
Li-Ion 4700 mAh
8 GB
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
6.6" AMOLED 2X FHD+
Li-Ion 4700 mAh
8 GB
Octa-core
боја: Phantom Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

38.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

38.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

67.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

63.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

54.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

45.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

38.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

67.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

63.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

54.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

45.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

38.999 ден.
Одбрано
Основна цена
70.999денари
Припејд
72.999денари
Цена само за уред
72.999денари

Одбери

Samsung Galaxy S23+ 5G е моќен телефон со импресивни карактеристики. Неговиот осмојадрен процесор и 8 GB RAM меморија овозможуваат непречено и ефикасно користење. Задната камера од 50+10+12 мегапиксели и предната камера од 12 мегапиксели овозможуваат неверојатни фотографии и селфи со леснотија. Телефонот може да се пофали со 6,6 инчен AMOLED 2X FHD+ дисплеј, кој дава јасни и живописни визуелни слики. И со Li-Ion батерија од 4700 mAh, Samsung Galaxy S23+ 5G ќе остане во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи ви ја моќта што ви е потребна за да останете поврзани во текот на денот.

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • 6.6" AMOLED 2X FHD+
  • Li-Ion 4700 mAh
  • 8 GB
  • Octa-core
76.2 мм
157.8 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот 6.6"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 4700 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 157.8 x 76.2 x 7.6mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0