Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Прочитај повеќе
Octa-core
Li-Ion 4700 mAh
8 GB
6.6" AMOLED 2X FHD+
50+10+12MP rear + 12MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Octa-core
Li-Ion 4700 mAh
8 GB
6.6" AMOLED 2X FHD+
50+10+12MP rear + 12MP front
боја: Phantom Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

34.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

34.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
66.999денари
Припејд
68.999денари
Цена само за уред
68.999денари

Samsung Galaxy S23+ 5G е моќен телефон со импресивни карактеристики. Неговиот осмојадрен процесор и 8 GB RAM меморија овозможуваат непречено и ефикасно користење. Задната камера од 50+10+12 мегапиксели и предната камера од 12 мегапиксели овозможуваат неверојатни фотографии и селфи со леснотија. Телефонот може да се пофали со 6,6 инчен AMOLED 2X FHD+ дисплеј, кој дава јасни и живописни визуелни слики. И со Li-Ion батерија од 4700 mAh, Samsung Galaxy S23+ 5G ќе остане во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи ви ја моќта што ви е потребна за да останете поврзани во текот на денот.

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Octa-core
  • Li-Ion 4700 mAh
  • 8 GB
  • 6.6" AMOLED 2X FHD+
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
76.2 мм
157.8 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот 6.6"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 4700 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 157.8 x 76.2 x 7.6mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0