6.6" OLED Display
50+64+13+40MP rear +13MP front
Octa-core
8GB / 256GB
4360 mAh
+Huawei FreeBuds 4i
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business XXL
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

27.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business S

460 ден./мес.

Цена за Huawei P50 pro

59.999 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

Цена за Huawei P50 pro

56.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Цена за Huawei P50 pro

50.999 ден.
Одбери

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

Цена за Huawei P50 pro

37.999 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

Препорачана тарифа

Цена за Huawei P50 pro

27.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Huawei P50 pro

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business M SIM

637 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 

Цена за Huawei P50 pro

62.999 ден.
Одбери

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Huawei P50 pro

59.999 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Huawei P50 pro

56.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за Huawei P50 pro

50.999 ден.
Одбери

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Huawei P50 pro

37.999 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

Препорачана тарифа
40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Huawei P50 pro

27.999 ден.
Одбрано
Основна цена
62.999денари
Припејд
64.999денари
Цена само за уред
64.999денари

Одбери

Huawei P50 pro

Што има во кутијата?
  • Huawei P50 Pro
  • Адаптер & USB Type-C
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 6.6" OLED Display
  • 50+64+13+40MP rear +13MP front
  • Octa-core
  • 8GB / 256GB
  • 4360 mAh
72.8 мм
158.8 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран OLED Display (2700 x 1228)
Големина на екранот 6.6"
Камера 50MP + 40MP + 13MP + 64MP
Оперативен систем EMUI
CPU Octa-core Kirin 990
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Po 4360 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 13MP
Димензии 158.8 x 72.8 x 8.5 mm
Тежина 195g
Гаранција 24
Волте Yes
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Huawei P50 pro, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

Huawei P50 pro

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
03.03.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?