Мобилна

Цена на уред ден. во

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

4.999 ден.

Цена

4.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

WD Elements Portable 2TB

Што има во кутијата?
 • WD Elements 2TB WorldWide
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Вградена меморија 2 TB
  Гаранција 6
  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот WD Elements Portable 2TB, контактирајте го овластениот сервисер.

  WD Elements Portable 2TB

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0