Мобилна

Tellur Wireless Car Charger

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

2.599 ден.

Цена

2.599 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tellur Wireless Car Charger

Што има во кутијата?
 • Wireless Car Charger Magnetic
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Tellur Wireless Car Charger

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tellur Wireless Car Charger, контактирајте го овластениот сервисер.

  Tellur Wireless Car Charger

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0