Мобилна

Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

Можете да ја слушате Вашата омилената музика преку Bluetooth, USB, microSD или AUX онолку долго колку што Ви е потребно. Доаѓа со двоен USB излез за да ја одржувате батеријата полна. Исто така, Вашите разговори ќе звучат јасно и природно благодарение на неговите функции при повик: потиснување на шум и поништување ехо.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

1.099 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

0 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

0 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

Што има во кутијата?
 • Car FM Transmitter FMT-B3
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tellur Car FM Transmitter FMT-B3, контактирајте го овластениот сервисер.

  Tellur Car FM Transmitter FMT-B3

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0