Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

379 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

/
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Setty PowerBank 2600 mAh MINI

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
  Детални карактеристики

  Setty PowerBank 2600 mAh MINI

  Гаранција и сервис
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Setty PowerBank 2600 mAh MINI, контактирајте го овластениот сервисер.

  Антариас

  ул. Кузман Јосифовски Питу бр.17, 1000 Скопје, Македонија

  Setty PowerBank 2600 mAh MINI

  Оценка од корисници

  Има вкупно 3 рецензии за овој уред

  3
  0
  0
  0
  0
  5
  pov taboo porn
  26.07.2022

  Дали Ви помогна оваа рецензија?
  russian incest sex
  19.07.2022

  Дали Ви помогна оваа рецензија?
  blowjob incest porn
  03.06.2022

  Дали Ви помогна оваа рецензија?