Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

949 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Maxlife Power Bank 10000 mAh

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Maxlife Power Bank 10000 mAh

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Maxlife Power Bank 10000 mAh

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Maxlife Power Bank 10000 mAh

/
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife Power Bank 10000 mAh

Што има во кутијата?
  • Maxlife Power Bank 10000mAh
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Батерија 10000 mAh
Гаранција 6

Maxlife Power Bank 10000 mAh

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife Power Bank 10000 mAh, контактирајте го овластениот сервисер.

Maxlife Power Bank 10000 mAh

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0