Мобилна

Цена на уред ден. во

Maxlife MXCH-13 car holder

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Silver

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

199 ден.

Цена

199 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife MXCH-13 car holder

Што има во кутијата?
 • Maxlife MXCH-13 car holder
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6
  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife MXCH-13 car holder, контактирајте го овластениот сервисер.

  Maxlife MXCH-13 car holder

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0