Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

349 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Maxlife Charger 2.1A iPhone

349 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Maxlife Charger 2.1A iPhone

349 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Maxlife Charger 2.1A iPhone

349 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Maxlife Charger 2.1A iPhone

349 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife Charger 2.1A iPhone

Што има во кутијата?
  • Maxlife charger 2.1A iPhone
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Гаранција 6

Maxlife Charger 2.1A iPhone

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife Charger 2.1A iPhone, контактирајте го овластениот сервисер.

Maxlife Charger 2.1A iPhone

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0