Çmimi i pajisjes 9.999 den. në A1 Business Pro XL

Apple iPhone 12 128GB

Lexo më shumë
Li-Ion 2815 mAh
12+12MP rear + 12MP front
4 GB
Hexa-core
6.1" Super Retina XDR OLED
онлајн попуст 3.000 ден.
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Li-Ion 2815 mAh
12+12MP rear + 12MP front
4 GB
Hexa-core
6.1" Super Retina XDR OLED
Ngjyrën: Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro XL
Ndrysho tarifën
3.185 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes
12.999 den. den.

9.999 den.

Tarifa: A1 Business Pro XL
3.185 den./muaj
Çmimi

12.999 den.

9.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Apple iPhone 12 128GB

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
44.999denarë
Pripejd
46.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
46.999denarë

Zgjidh

iPhone 12 i ri magjeps me dizajnin e tij autentik, ndërsa shton sigurinë dhe komoditetin duke e mbajtur në dorë. Procesori super i shpejtë dhe i fuqishëm A14 mundëson që të gjitha aplikacionet të funksionojnë në mënyrë të përsosur, ndërsa opsionet e shtuara të të tre kamerave do të bëjnë që fotografitë dhe videot Tuaja të arrijnë një nivel të ri profesional edhe në vende me dritë shumë të ulët.

Apple iPhone 12 128GB

Çka ka në kuti?
  • iPhone 12 64GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
Karakteristikat themelore
  • Li-Ion 2815 mAh
  • 12+12MP rear + 12MP front
  • 4 GB
  • Hexa-core
  • 6.1" Super Retina XDR OLED
71.5 мм
146.7 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM & eSIM
Ekrani Super Retina XDR OLED display
Madhësia e ekranit 6.1"
Kamera 12MP + 12MP
Sistemi operativ iOS
CPU Hexa-core A14 Bionic chip
Memorja e integruar 64 GB
RAM memorja 4 GB
Bateria Li-Ion 2815 mAh
Menyja në maqedonisht No
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë Yes
Kamera e përparme 12MP
Dimensionet 146.7 x 71.5 x 7.4 mm
Тежина 164g
Garancia 12

Apple iPhone 12 128GB

Garancia dhe servisi
12
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Apple iPhone 12 128GB, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Apple iPhone 12 128GB

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0