Мобилна
50" Smart QLED TV
11.8kg
Tizen Smart with Wi-Fi and BT
4K QLED
1118.3x681.7x224mm
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50" Smart QLED TV
11.8kg
Tizen Smart with Wi-Fi and BT
4K QLED
1118.3x681.7x224mm
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

755 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

755 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung QE50Q60CAU

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
45.199денари
Припејд
47.599денари
Цена само за уред
47.599денари

Samsung QE50Q60CAU

Што има во кутијата?
  • Samsung QE50Q60CAU
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50" Smart QLED TV
  • 11.8kg
  • Tizen Smart with Wi-Fi and BT
  • 4K QLED
  • 1118.3x681.7x224mm
681.7 мм
1118.3 мм
Детални карактеристики
Екран 4K QLED
Големина на екранот 50"
Димензии 1118.3x681.7x224mm
Тежина 11.8kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung QE50Q60CAU, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung QE50Q60CAU

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0