Мобилна
Saphi
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
1231 x 780 x 258 mm
14.9 Kg
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Saphi
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
1231 x 780 x 258 mm
14.9 Kg
боја: Satin Chrome

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

479 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

479 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Philips 55PUS8118/12

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
31.849денари
Припејд
33.599денари
Цена само за уред
33.599денари

Philips 55PUS8118/12

Што има во кутијата?
  • PHILIPS 55PUS8118/12
  • Упатсво за работа
  • Гарантен Лист
Основни карактеристики
  • Saphi
  • Wi-FI, Bluetooth, LAN
  • 4K Ultra HD LED
  • 1231 x 780 x 258 mm
  • 14.9 Kg
780 мм
1231 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 55"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1231 x 780 x 258 mm
Тежина 14.9 Kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Philips 55PUS8118/12, контактирајте го овластениот сервисер.

Philips 55PUS8118/12

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0