Мобилна
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI x 3; USB x 2
18 Kg6.5 K
Full HD LED
956 x 586 x 224 mm
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI x 3; USB x 2
18 Kg6.5 K
Full HD LED
956 x 586 x 224 mm
боја: Satin Chrome

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

200 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

200 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Philips 43PFS6808/12 SA

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
18.599денари
Припејд
19.599денари
Цена само за уред
19.599денари

Philips 43PFS6808/12 SA

Што има во кутијата?
  • PHILIPS 43PUS6808/12
  • Упатсво за работа
  • Гарантен Лист
Основни карактеристики
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • HDMI x 3; USB x 2
  • 18 Kg6.5 K
  • Full HD LED
  • 956 x 586 x 224 mm
586 мм
956 мм
Детални карактеристики
Екран Full HD LED
Големина на екранот 43"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 956 x 586 x 224 mm
Тежина 18 Kg6.5 K
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Philips 43PFS6808/12 SA, контактирајте го овластениот сервисер.

Philips 43PFS6808/12 SA

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0