Мобилна

Цена на уред 0 ден. во A1 Ultra M

5000 mAh
8MP+QVGA rear + 5MP front
3GB / 4GB
6.71’’ Dot Drop Display
Octa-Core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
5000 mAh
8MP+QVGA rear + 5MP front
3GB / 4GB
6.71’’ Dot Drop Display
Octa-Core
боја: Forest Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Redmi A3 3/64

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
7.999денари
Припејд
9.999денари
Цена само за уред
9.999денари

Одбери

Xiaomi Redmi A3 3/64

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi A3 3/64
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5000 mAh
  • 8MP+QVGA rear + 5MP front
  • 3GB / 4GB
  • 6.71’’ Dot Drop Display
  • Octa-Core
8.3 mm
76.3 mm
168.4 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран Dot Drop display (1650 x 720)
Големина на екранот 6.71"
Камера 8MP + QVGA
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 3 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 5MP
Димензии 168.4 x 76.3 x 8.3 mm
Тежина 199g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Redmi A3 3/64, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Redmi A3 3/64

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0