Мобилна

Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

Со својот автентичен дизајн, наменет за POCO линијата, супер способната камера 50МР и трајната батерија со капацитет од 5000 mAh, Xaiomi POCO M4 Pro 5G претставува одличен избор на телефон кој ќе го следи Вашиот динамичен живот. Паметниот телефон вклучува стандарден приклучок за слушалки, но и со два звучника поставени на горниот и долниот дел од, кои ќе овозможат извонредно искуство без разлика дали слушате музика или гледате видеа.

Прочитај повеќе
5000 mAh
Octa-core
6.6” FHD+ DynamicSwitch
4GB / 64GB
50+8MP rear + 16MP front
онлајн попуст 3.000 ден.
за онлајн нарачка Mi Band 6
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Nova M
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

299 ден. x 24 рати

169 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

419 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

294 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Препорачана тарифа

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

169 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

91 ден. x 24 рати
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Myki Pet

199 ден./мес.

250MB
 
национален интернет 
за часовникот 
500 минути
 
кон мрежата на А1 
  
50 минути
 
кон други национални мрежи 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

633 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Myki

399 ден./мес.

250MB
 
национален интернет 
за часовникот 
500 минути
 
мрежата на А1 
  
50 минути
 
кон други национални мрежи 
  
50 SMS
 
кон сите мрежи 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

482 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Pulse

0 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

419 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova XS SIM

449 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova S SIM

799 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

294 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M SIM

999 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

169 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Nova L SIM

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

91 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova XL

1.599 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
 
 
  
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova XL SIM

1.399 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Senior

299 ден./мес.

 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

/
Основна цена
14.999денари
Припејд
16.999денари
Цена само за уред
16.999денари

Одбери

Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5000 mAh
  • Octa-core
  • 6.6” FHD+ DynamicSwitch
  • 4GB / 64GB
  • 50+8MP rear + 16MP front
8.75 mm
75.78 mm
163.56 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ DynamicSwitch Display
Големина на екранот 6.6”
Камера 50+8MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core MT Dimensity 810
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија Li-Ion 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 163.56 x 75.78 x 8.75 mm
Тежина 195g
Гаранција 24
Волте No
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

Xiaomi POCO M4 Pro 5G 4/64

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0